| anonim_4396 a întrebat:

Care e cea mai buna modalitate de a castiga bani pe net?

3 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Sa iti faci un site, sa il promovezi, iar din vizitele realizate sa determini userii sa dea click pe reclame. pentru promovare recomand http://www.bagamare.ro/

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai, daca ai noroc, participa la niste concursuri pe internet. Odata cand eram pe un chat imi trimite cineva un link, unde ma puteam inscrie si aveam sansa sa castig 100 RON. Nu am crezut, dar cand am vazut castigatorii, chiar m-am mirat, pentu ca nu erau castigatori numai dintr'o zona a tarii ci erau aproape din toate judetele. Cauta pe Google:"concursuri unde castig bani" si poate gasesti. Succes!