| Xenoverse a întrebat:

Stiti pe cineva care ghiceste exact pronosticurile la pariuri sportive?

Vreau sa fac bani.

Răspuns Câştigător
| George1337 a răspuns:

Baiatul nu e prost, stie el ce stie. Meciurile din ligile mici sunt aranjate, iar patronii stiu rezultatele. Ei cum nu pot paria pentru ca este ilegal ca patron sa pariezi, dau ponturile oamenilor lor de incredere pentru a scoate bani de pe urma caselor de pariuri. Bine, este complicat pentru ca nu poti risca ca la un momentdat sa bata la ochi. Dar baiatul nu e prost, are o idee in cap.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Baba Vanga.

| Andreeush a răspuns:

Nu cred că ar putea cineva așa ceva.

| Goete a răspuns:

Sunt curios cum iti imaginezi asta. Sa zicem ca eu le ghicesc exact.
Vrei sa imi oferi bani, sau ce anume, ce te face sa crezi ca ti le-as spune?

| xerxes1 a răspuns:

Cat poti sa fii de prost sa crezi asa ceva?

| Nilsson a răspuns:

Dacă vrei bani și să bucuri de ei du-te la muncă.

| Xenoverse explică (pentru Nilsson):

M-am saturat de raspunsuri de genul asta. De aia le dau raspuns nefolositor.

| Nilsson a răspuns (pentru Xenoverse):

Când îți zic mai mulți același lucru cel mai probabil înseamnă că au dreptate, doar nu or fi toți proști și tu deștept.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiam un baiat de pe Facebook care dadea toate meciurile exacte dar cu o ora inainte sa inceapa sau chiar mai putin, ttebuia mereu sa fii cu ochii la ce posteaza el, din pacate cred ca o fost raportat si i so sters Facebook. eu am fost odata pe faza fix cand o postat si cum am casele de pariuri langa mine am fugit glont si am pus. oticum nu mai conteaza. eu castigam inainte destul de des da acum de vreun an ma uimeste unele rezultate.
De exemplu barcelona aseara o luat batate la granada deci iti dai seama ca nici echipele mari nu mai prezinta siguranta si nici cotele mici