| KapyManuKapy a întrebat:

Salut am facut azi un bilet online pentru pariuri sportive, la meciurile de maine(4 meciuri) pe casapariurilor...in fine, dupa ce am pus pronosticurile si suma pe care vreau sa o bag am dat genereaza cod.ce fac cu codul ala maine, cand ma duc la casa pariurilor? Fundaa :*

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Codul acela trebuie dus operatoarei, care il va scrie la ea in calculator, iar biletul tau va aparea acolo. Ii confirmi, ii dai banii si iti da biletul.