| edy423 a întrebat:

Salut, stiti vreo metoda de facut bani pe net? Nu ma astept la sume colosale dar sa fie acolo un minim de 5-10$ pe luna. Stiti vreun site? I-am auzit pe multi ca fac bani pe internet dar eu nu cunosc metodele.

5 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

O sa las un comm aici sa revin mai tarziu.

| Alexul99 a răspuns:

Adfly
Treci diferite link-uri printr-un site, iar cand dai click pe acel link apare acea reclama de 5 secunde pe care trebuie sa apesi : treci peste.
Sau ceva de genul.
Important este sa stii cum sa raspandesti link-urile cat mai mult, pentru ca fiecare click genereaza venituri.
Bafta.

| Pandhoraa a răspuns:

Poti completa sondaje online, nu primesti bani pe loc, acumulezi puncte care se transforma in vouchere pentru cumparaturi
https://www.exprim.ro/
poti sa si lucrezi de acasa ca operator interviua asistat de calculator, e un job part time cu contract de munca
http://www.mercury.ro/field-interviewers-other-collaborators/operator-cati/

| VoicuDragomir a răspuns:

Poti incerca pe cont Demo pana inveti, tranzactionarea optiunilor binare si/sau forex - aici gasesti detalii: www.profitxtrem.com

| VoicuDragomir a răspuns:

Poti incerca pe cont demo pana inveti, tranzactionarea optiunilor binare si/sau forex si dupa ce te obisnuiesti, pe cont real - aici gasesti detalii: www.profitxtrem.com