| reihiuke a întrebat:

Sunt din Buzau si vreau sa scot o carte de vizita si niste fluturasi A6. Are cineva idee de o tipografie buna din Buzau si preturile? Nu vreau siteuri de pe google ca la asta stiu si eu sa ma uit. Unele nu au site. Vreau sa stiu din experienta, daca a cautat cineva si a gasit un raport bun calitate/pret.

1 răspuns:
| cartidevizita a răspuns:

Salut, desi nu doresti site-uri, e inevitabil sa te uiti pe site-ul tipografiei cu care vrei sa colaborezi pentru carti de vizita. Pentru ca daca nu te uiti, nu prea stii ce calitate ofera. Poti sa intri pe acest site: http://cartidevizitaieftine.com/ si vei gasi acolo sute de modele pentru carti de vizita, in cazul in care nu ai deja o grafica. Tot acolo gasesti si portofoliu, vezi imagini cu lucrari si ai toata garantia ca vei primi niste carti de vizita imprimate la calitate maxima. Iti poti da seama si din imaginile deja existente pe site. Si bineinteles, ai afisata lista de preturi si discount-uri pentru toate cantitatile. Este cel mai mic pret din Romania. Succes!