| NightBless a întrebat:

Salut sunt din cluj, am un laptop HP compaq 6730b pe care as vrea sa il vand, avand in vedere ca este model mai vechi + lipseste butonul esc si este putin zgariat la amanet nu au vrut sa il primeasca, nu vreau sa il arunc pur si simplu pentru ca inca functioneaza, oare unde as putea sa il vand, preferabil in cluj daca stie cineva

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe olx.

Il evaluez la 250 lei...

Nu il lasa mai jos si nici mai sus

1 răspuns:
| Lioana a răspuns:

Sunt o multime de site-uri de anunturi gratuite pe net. Ii faci poza, ii scrii caracteristicile si il postezi. Daca pretul e bun, vei fi sunat repede.