| mariana9449 a întrebat:

Am un calculator, destul de vechi, pe care nu-l mai folosesc pentru ca nu mai functioneaza bine insa nu vreau nici sa-l arunc laughing. Intrebarea mea este: as avea sanse sa il vand pentru piesele din el sau altceva? Daca nu, ce as putea face cu el?
Multumesc!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce sa faci cu piesele, macar sa il vinzi cuiva la cativa lei

| TheImpaler a răspuns:

Fa-l sa mearga cat de cat si da-l de pomana la un copil amarat care nu-si permite un calculator.

| TheImpaler a răspuns:

Niste specificatii ar fi bune...cam ce are in el?

| BobiTheBoi a răspuns:

Depinde ce componente ai. Spune-mi care sunt si iti spun ce poti incerca sa vinzi si ce nu din el.

| GeniusExtreme a răspuns:

Hmm, sunt multe obtiuni il poti vinde s-au l-ai putea folosi ca server de cs 1.6, minecraft... sti tu.

| agent0010 a răspuns:

Da daca calculatoeul este foarte vechi poti sa il vinzi cu 50 lei