| Inventator a întrebat:

Salut sunt din Pitesti am aproape 16 ani sunt baiat si as vrea sa lucrez chiar in perioada liceului deoarece termin la ora 14 si as dori daca se poate sa lucrez la oriflame sau avon sa impart liante sau la hier-marketuri la produse peomotionale ceva de genu dati rasunsur...

7 răspunsuri:
| gloria_1375 a răspuns:

Companie noua cauta colaboratori si coordonatori vanzari pentru distributia produselor sale (produse terapeutice, produse de curatenie, cosmetice, parfumerie, bijuterii…) Detalii http://www.divalifecosmetics.ro/register.htm?r=000351

| Inventator explică (pentru gloria_1375):

Pio si eu ce ar trebui sa fac? si cum castig din afacerea asta?

Răspuns utilizator avertizat
| ancuta67 a răspuns:

Te poti inscrie sa vinzi produse cosmetice... dan_anca28@yahoo.com

| Inventator explică (pentru ancuta67):

Pai si cat castig din asta

| ancuta67 a răspuns (pentru Inventator):

Depinde de implicarea ta in afacere. poti castiga mult! si ai si posibilitatea de a deveni coordonator.

| banidebuzunar20 a răspuns:

Buna. te pot ajuta eu, adauga-ma in lista bani_de_buzunar20@yahoo.com si iti voi da toate detaliile.