| Alexandru_Ion_1992_0AcH a întrebat:

Sunt din Pitesti si am 16 ani si asi dori sa gasesc un job pentru minori. Stiti cumva unde anume in Pitesti pot gasi asa ceva sau ce altfel de joburi mai stiti. Astept raspunsurile voastre.

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Poti imparti pliante, du-te si intreaba la centrele comerciale daca au nevoie de distribuitori de pliante.
O zi buna.

2 răspunsuri:
| Pandhoraa a răspuns:

Poti lucra de acasa ca operator interviu asistat de calculator
e un job part-time cu contract de munca dar vei avea nevoie de acordul parintilor din cauza varstei
https://www.mercury.ro/......ator-cati/

| DomnulKat a răspuns:

Reprezentat la AVON