| EduardEDU2442 a întrebat:

Sunt din Pitesti si am 17 ani si asi dori sa gasesc un job pentru minori(sa impart pliante de exemplu). Stiti cumva unde anume in Pitesti pot gasi asa ceva sau ce altfel de joburi mai stiti. Astept raspunsurile voastre.

7 răspunsuri:
| Scorpiel a răspuns:

De ce nu incerci ca promoter in magazinele mari?

| EduardEDU2442 explică (pentru Scorpiel):

Nu stiu exact unde si cu cine sa vorbesc!

| EduardEDU2442 explică (pentru Scorpiel):

Pai nu stiu unde si cu cine sa vorbesc.

| Scorpiel a răspuns (pentru EduardEDU2442):

Cauta si tu firme de promoteri (gen Grup Sapte, Pella, FMCG - le gasesti pe net...etc) si depui un CV... ei angajeaza de la 16-17 ani in sus

| Scorpiel a răspuns (pentru EduardEDU2442):

Cel mai simplu te duci si tu in Hipermarket sau Supermarket si te bagi in seama cu un promoter (in general poti sa-i gasesti de vineri pana duminica seara) si poti sa-i ceri detalii, numar de telefon sau adresa firmeiwinking

| Bigabi99 a răspuns:

Salut Eduard!
Poti sa te apuci sa faci bani online.
Daca te tii de treaba poti sa faci bani seriosi fara sa investesti vreun ban si iti ia doar 10 minute pe zi.
Mai jos iti voi da un link care un videoclip ce iti va explica pe ce site sa intri si ce trebuie sa faci.

https://www.youtube.com/watch?v=rDbhWp-QanE

Spor la facut bani! :D

| 2001Caesar2001 a răspuns:

Mai bine te angajezi la un MC Donald's