| HermetAlex118 a întrebat:

Salut,sunt din Reșița, anul viitor împlinesc 17 ani și vreau să mă angajez. Faza e că n-am idee unde as putea munci...
Tot ce vreau e să câștig câțiva bani că oricum stau degeaba in casă și nu fac nimic, dacă mi-ați putea recomanda.
Unde aș putea lucra?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degustări mall, McDonald's, Subway, restaurante, casier, spalatorie, mascota pentru copii, mascota Moș Crăciun în mall, dădacă, relații cu clienții la un stand de huse de telefon.