| Denisatitanishow a întrebat:

Cum găsesc grupuri telegram?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ALM2000RO a răspuns:

Păi ce fel de grupuri vrei să găsești? Sper că nu unde se organizează sau discută diverse activități ilegale...

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Eu primesc reclame pe Instagram la grupuri unde se vinde cristal.

| Stefan927 a răspuns:

Depinde de care grupuri cauti. Alea ilgale sunt destul de greu de gasit, in schimb grupuri normale de Telegram le gasesti si pe Google, cauti link-uri grupuri telegram, si gasesti tot felul de grupuri.

| Stefan7656AB a răspuns:

În bara de search scrie ROMANIA X înscrie te în grupul ala și acolo vei găsii tot felul de grupuri!