| Brilliantik a întrebat:

termin clasa a 9 -a anul acesta. Invat la un gimnaziu.Mai departe as vrea sa urmez un colegiu. Stau la dubii ce profesie sa-mi aleg. Vreau sa stiu cu ce se ocupa un
,,manager"? Ce obiecte stau la baza acestei profesii, adica care sunt principalele obiecte pe care o sa le invat? Care e salariul unui manager pe luna? vreau informatii despre aceasta profesie? Pun FUNDA pentru cel mai bun raspuns, pentru restul voturi

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Probabil ești la facultate acum. Ce ai ales?