| Belescu_Gabi_2000 a întrebat:

am si eu o problema, degraba o sa termin a 9 dar eu nu am iedeie la ce colegiu facultate sa ma duc mai departe, eu nu prea invat bine, propunetimi va rog ceva profesii

2 răspunsuri:
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Stai linistita ca nu toti invata extraordinar.Ai timp 4 ani sa tot iti schimbi ideea.Ai sa vezi ca sunt facultati mai lejere.

| Dugalle a răspuns:

Mai ai pana in clasa a 12 a. E inutil sa te gandesti la viitorul tau educational de pe acum cu intrebari de genul " la ce facultate o sa dau? " " ce o sa fac in viata? ".

E prea devreme avand in vedere ca esti in clasa a 9 a.