| Adel1n a întrebat:

Salut,

Știți cumva dacă sunt în Timișoara facultăți de asistenți medicăli generaliști (facultate 4 ani de zile, nu postliceala)? Înafară de Victor Babes... care e admiterea prin dosar, nu prin dosar, am observat ca anul ăsta la Vicor Babaes admiterea e prin dosar, anul trecut era prin concurs... Sau facultăți bune în județe apropiate? Repet nu posliceale.

Dau funda

1 răspuns:
| AndreiWeisz a răspuns:

Nu mai stiu sigur, mi se pare ca Victor Babes a deschis ceva si la Lugoj pentru asistenti medicali. Nu postliceala, tot facultate. Cauta sa vezi.