| MrGrasu a întrebat:

Salut.
Știți vreun site unde as putea sa public anunțuri despre cum as putea crea eu proiecte powerpoint/WordPress/Excel /Html/etc

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Adică să-ți faci reclamă?

| SingleForOne a răspuns:

Cam orice site de freelance, printre care cele mai populare sunt Fiverr și Upwork. Poți să faci și un blog wordpress, ieși mai profitabil pe termen lung (sau îți faci prezența pe toate aceste platforme, și tot e bun), și îți poți largi prezența prin social media, cu pagini dedicate și conectate prin link-uri speciale.

| Gargos21 a răspuns:

Freelancer.com