| DeeaDLove12 a întrebat:

Buna TPU cred ca stiti ca, Craciunul vine cu pasi mici si asa ca m-am gandit sa le fac o surpriza frumoasa familiei in ziua de craciun si atunci cand decoram bradul...deci intrebarea este : Pe ce site as putea gasi proiecte PowerPoint de craciun?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RaluBaby a răspuns:

Ce idee draguta! Parerea mea este ca cel mai bine ar fi sa le faci chiar tu un proiect power point in care sa incluzi poze cu familia ta, poze avand ca tematica Craciunul, poti sa scrii si cateva cuvinte frumoase despre ei, cum ar fi cat de mult ii apreciezi, mai incluzi si o colinda in fundal si voila...o supriza cu adevarat speciala pentru cei dragi.happy

| NijaMT2 a răspuns:

Stiu eu... fale tu, nu e asa de greu straight face!