| Marian2314 a întrebat:

Salut tpu.Am 10 clase ma pot angaja la fast food? Care e programul de lucru și ce salariu este?

6 răspunsuri:
| PumpkinDoll a răspuns:

Ce fast food

| alexfab33 a răspuns:

Pai cat sa castigi? minimul pe economie plus, probabil, bonuri de masa

| UnuCuSapca a răspuns:

Well, la 16 ani poti sa te duci la Mc dar iti dai seama ca nu e genial acolo. La 16 ani de obicei te poti angaja in unele locuri.

| Marian2314 explică (pentru UnuCuSapca):

Am 18.Am văzut cum e în străinătate și ma gândesc ca acolo va fi mai ușor.

| Marian2314 explică (pentru UnuCuSapca):

Dar ce fac mai exact acolo?

| UnuCuSapca a răspuns (pentru Marian2314):

Omule, acolo deja se duc multi de 16 ani, ori o sa speli pe jos, ori o sa le iei resturile oamenilor de pe mese, ori te iei cu toti nebunii la cearta ca nu le e buna mâncarea, dar tot ce faci tu e sa le.o dai (nu inteleg ca nu tu o faci), nu ai loc de nimeni si nimic, dar daca ai nevoie de bani..trebuie