| Frai_Cosmin_2000 a întrebat:

am 14 ani si sunt din IASI si vreau sa fac niste bani.
Ma pricep la calculatoare in :
-Photoshop CS6
-Sony Vegas Pro 11
-After Effects CS6
-La creeat site-uri web (putin HTML si php)
-Camtasia Studio 8.1
-Reinstalat Windows-uri
-Spatiu in PC
-Colaje
-Carti de vizita
-Bannere
-Ma pricep la facut poze profesionale nemiscate sau sterse de rezolutie mare daca mi-se da si aparat.
si multe altele...
Mi-ar placea sa impart si pliante/fluturasi pe strada sau in scari de bloc sunt din judetul Iasi.Cine ma poate ajuta are funda si vot!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu zic sa continui sa iti imbogatesti si sa solidizezi cunostintele. o sa beneficiezi de ele mai tarziu

| zitiala a răspuns:

Omg. poti face atatea lucruri si tu alegi sa imparti pliante? nu cred ca te poti angaja daca nu ai cel putin 16 ani...