| Frai_Cosmin_2000 a întrebat:

Cum pot face bani la 14 ani? DAU FUNDA!
Ma pricep la calculatoare (IT), ma pricep in :
-Sony Vegas
-Photoshop
-After Effects
-Stiu sa fac poze
-Stiu sa fac carti de vizita
-Colaje video sau foto
-La facut site-uri HTML PhP
-Bannere (Youtube, Facebook, etc.)
-Word, Excel, Power Point
-Stiu sa fac intro-uri video SI multe multe altele...Dau funda si vot! (Nu vreau raspunsuri de genu nu se poate). Multumesc.

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Incepe cu:
freelancer.com
odesk.com
Accepta proiecte si de acolo mai departe + deviantart.com unde se cumpara poze si restul si tot asa.
Acum iti trebuie un card happy cineva trebuie sa iti faca si un cont paypal pe baza cardului acela. Dar nu este greu.
Daca te pricepi si la site-uri mi-ar placea sa vad si eu un site de al tau.

2 răspunsuri:
| Frai_Cosmin_2000 explică:

Am card paypal, am avut nevoie la serverul meu de Minecraft anul trecut.Am intrat pe primele 2 siteuri dar problema este că nu ştiu să aplic acele joburi şi nu ştiu limba engleză aşa bine... voi încerca şi pe deviat.Ce pot să fac?

| MeConstantine a răspuns (pentru Frai_Cosmin_2000):

Incearca si engleza trebuie sa inveti in meseria asta