| appleeffect a întrebat:

am 14 ani si vreau sa ma angajez ca distribuitor de pliante. poate sa ma ajute cine, sa imi zica o firma sau un magazin care e interesat de asa ceva? Sunt din Bucuresti. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| cip997 a răspuns:

Eu nu sunt din Bucuresti, dar la mine in oras din 2 in 2 zile am cate un pliant in posta de la banca Provident... Poate acolo gasesti ceva...

3 răspunsuri:
| Okami23 a răspuns:

La 14 ani e ilegal sa te angajeze cineva, vezi-ti de scoala

| appleeffect explică (pentru Okami23):

Sa o *** pe mama ta nu e ilegal

| bbrumareanue a răspuns:

Buna. te pot ajuta eu, adauga-ma in lista bani_de_buzunar20@yahoo.com si iti voi da toate detaliile.