| Tiger7777 a întrebat:

Am 15 ani si chiar as vrea sa lucrez ceva. As vrea sa imi castig banii pentru ca am foarte mult timp liber pe care il umplu cu jocuri pe pc, filme, carti etc. Un post de vara ca sa imi umplu timpul cu ceva mai bun si sa castig bani. Ceva idei?

1 răspuns:
| Donsavas a răspuns:

Ar trebui să ti cauți singur in functie de ceea ce stii sa faci si esti dispus pentru o anumita suma de bani. Așteptând, pierzi timpul si orice idee pare, in teorie, acceptabilă dar ramane de vazut in practica. Încearcă pentru început ceva part time. Orice. Doar sa ti începi activitatea si sa câștigi. În prima lună chiar mai puțin. Intre timp, te orientezi. Data viitoare vei stii ce ti place sa faci si unde te poti angaja. Spor!