| ellena17 a întrebat:

Buna TPU :* am 15 ani si sunt la scoala generala si nu prea imi ajung banii de buzanar primiti de la mama straight face As vrea sa lucrez ceva in timpul liber sa mai castig ceva bani dar nu stiu ce .Cine ma poate ajuta? Va rog mult! Multumesc anticipat! kiss

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verisorul meu a inceput sa imparta pliante la un supermarket si primeste 1000.000 jumatate poate si mai mult pe luna + ca se mai duce pe case/apartamente cu produse de curatenie, de cosmetice etc.

Cauta in ziar sau pe net ca o sa gesesti.

| Shtrumpfy a răspuns:

Tu ce dracu' vrei sa lucrezi la 15 ani? laughing