| SinCara a întrebat:

Am auzit ca daca incarci un video pe youtube si ajungi la 50000 de vizualizari primesti 50 de euro sau de dolari.
Vreau sa stiu daca este adevarat si daca este cum functioneazawinking.

2 răspunsuri:
| kurinkita a răspuns:

Da, e adevarat. Nu mai stiu sigur daca e pentru. 50.000 sau 100.000 de vizualizari, dar ti se platesc 50$ pentru anumite video-uri care depasesc acel prag.

| XAzazelX a răspuns:

Nu se poate asa ceva, decat celor care isi au propriul site pe youtube, adica VEVO si restul(nu le prea stiu pe toatetongue)...Plus ca presupun ca lor le da acea suma de bani, dar nu prea cred, ci inverslaughing
Poti sa-mi dai Fundabig grin?