| catalin231998 a întrebat:

Am bagat un bilet pe Unibet cu 3 meciuri. Pe acel bilet aveam si meciul Altinordu-Fenerbahce care nu s-a jucat din cauza vremii. Celelate 2 meciuri le-am castigat. As dori sa stiu ce se intampla cu biletul meu? Imi da cota 1 la meciul anulat ca au trecut 2 zile si la acel meci scrie >

3 răspunsuri:
| Sseshomaru a răspuns:

1,,,,-cred ca e destul de sugestiv raspunsul, meulaughingsall!

| IulianAlexe a răspuns:

Cred ca vei astepta pana cand meciul se va relua, dar mai bine du-te acolo si intreaba-i
Succes!

| TigrutaPuma a răspuns:

Salut,iti da cota 1 pentru ca meciul nu se va juca in urmatoarele doua saptamani..am vazut ca acum Fenerbache o sa aiba in cupa cu Kayserispor, bineinteles, peste 2-3 saptamani!