| Gabby7 a întrebat:

nu stiu daca e cea mai potrivita categorie pentru intrebarea mea, dar alta mai buna nu am gasit, am bagat un bilet la betcafe arena, iar un meci nu s-a mai jucat si cand verific biletul online imi apare un cerculet ( gri) adica nu e nici verde nici rosu, ce se intampla cu meciul ala se pune ✔ sau ❎ sau mi-l scoate automat?

1 răspuns:
| Andrei_Catalin_1993_t5yx a răspuns:

Din ce știu eu, biletul e pierdut daca se anulează un meci, mai ai o varianta sa te duci cu biletul la ei și dacă restul meciurilor sunt bune îți poate scădea cota meciului anulat.Dar ai slabe șanse să meargă așa.