| Gaciu_Veniamin_Andrei_1997 a întrebat:

Am de platit o factura la Avon si nu am factura actuala, doar factura mai veche, ce pot face? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| AdrianaSava a răspuns:

Poti plati si fara factura, doar cu nr de reprezentant la BCR, BRD, Garanti si PayPoint.
Poti chiar face transfer bancar (este f important sa treci nr reps) sau daca ai bani pe card poti sa intri in contul tau de reprezentant la plata cu cardul si sa achiti direct de acolo, pui cateva date de pe card si gata. Si plata se vede imediat. :)

www.inscriereavon.com

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la o banca sau paypoint cu factura veche si suma ce stii ca o ai de platit. Conteaza sa ai si sa pastrezi dovada unei plati nu numarul facturii.

| sweet_1526 a răspuns:

Poti sa platesti la brd fara factura.