| byencutzaoo1 a întrebat:

o verisoara de-a mea nu a platit factura avon de 3 luni, i se poate intampla ceva?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu am fost reprezentata avon. Pai ai un timp in care trebuie sa platesti factura si pe luna ce trece te penalizeaza. Poti plati dublu sau chiar triplu. I sa mai intamplat unei verisoare o sa va vina un plic acasa sa platiti si daca nu platiti cine stie ce va pati...O sfatuiesc sa plateasca acum ca sa nu se inrautateasca situatia. Funda?batting eyelashes

| NuTeCred a răspuns:

Cred ca o sa primeasca o penalizare, adica o sa plaeasca mai mult

| Urssuletz a răspuns:

Pai n-o sa mai aiba voie sa apeleze la produsele avon daca nu plateste deloc si daca o sa platesi mai incolo este k. fundita?