| Popovici_Fabian_2004 a întrebat:

Daca am depus pe SuperBet prin PaysafeCard iar dupa am depus prin agentie, pot retrage toti banii din agentie?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, banii îi poți retrage din agenție. Doar că trebuie să soliciți pe site suma care dorești să o retragi și agenția de la care vrei să faci retragerea. Apoi să te prezinți la agenție la data și intervalul orar care îți va fi indicat pe site pentru operația respectivă. Apeși pe site pe butonul retragere și acolo îți spune asta.