| costin007 a întrebat:

Salut TPU, am facut abonament la aplicatia esx si intrebarea mea este daca vreau sa nu mai imi reinoiesc abonamentul cum fac sa nu imi mai ia automat bani de pe card?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

"Datorită reînnoirii automate, clienții noștri nu trebuie să își facă griji legat de plăți manuale în fiecare luna. Sistemul nostru rezolvă automat această problemă că să ai cu o grijă mai puțin. Poți oricând să anulezi sau să reactivezi abonamentul, cu un singur click din contul tău. Dacă se întâmplă să uiți să-ti anulezi contul și se reînnoiește accidental, te rugăm să ne scrii și îți vom returna integral banii, conform garanției oferite."