| ganjafarmer1911 a întrebat:

am gasit niste siteuri din china cu produse foarte ieftine, orice de la beculete pana la piese de masini cu transport gratuit ba chiar specifica,, free shiping to romaia,, as vrea sa imi cumpar niste chestii de la ei dar sunt cam sceptic in legatura cu transportul pntr ca am citit mai multe pareri si unii spun ca produsele nu sunt de calitate, unii spun ca lea trimis altceva in loc de produsul comandat dar am gasit si pareri bune. astea fiind spuse vreau sa imi spuna si mie detaliat cineva care a cumparat de pe site de agest gen cum e cu transportu, calitatea si pretul. as prefera sa imi dati add la acest id ganja. farmer1911 daca vreti sa discutam mai multe despre site www.dhgate.com sau www.dealextreme.com

1 răspuns:
| Zenithf a răspuns:

Eu zic, intai incearca, cumpara ceva mai ieftin ce poti sa schimbi daca se strica, vezi cum merge treaba, apoi pe masura ce ai mai mare incredere in ei iti cumperi ceva mai scump.