| NesScaFe a întrebat:

am o intrebare care este cel mai ieftin telefon cu wifi? >: vreau si eu sa-mi iau dar nu ceva exagerat de scump cu preturi astronomice...

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Caută prin piețe, trebuie să existe și în Craiova magazine de telefoane SH, sau...nu știu dacă și în Craiova se poartă chestia asta, dar în București, găsești telefoane și la amaneturi.

8 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Samsung Star 2.
Are WiFi, GPRS, EDGE, cameră foto de 3.2 Mp, suportă card MicroSD de până la 16 Gb, și costă undeva la 400 de lei la liber.
Mai multe detalii despre el aici: http://www.gsmarena.com/samsung_s5260_star_ii-3718.php

| NesScaFe explică (pentru 0rlando):

Stiu dar vreau ceva mai ieftin! app is din Craiova

| 0rlando a răspuns (pentru NesScaFe):

Mai ieftin, doar la mâna a doua... încearcă pe Okazii

| NesScaFe explică (pentru 0rlando):

Am cautat
dar draq e din Craiova dp acolo

| 0rlando a răspuns (pentru NesScaFe):

Caută prin piețe, trebuie să existe și în Craiova magazine de telefoane SH, sau...nu știu dacă și în Craiova se poartă chestia asta, dar în București, găsești telefoane și la amaneturi.

| CosmiNeeel a răspuns:

Samsung ch@t335...Ieftin,bun si are si wifi

Cu un 3 milioane il ieiwinking

| NesScaFe explică (pentru CosmiNeeel):

Nu. eu as vrea sa dau la schimb un LG gd510 pop full acessori

| ICanSeeAll a răspuns:

Samsung star 2. E foarte bun si are wi-fi.

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| NesScaFe explică (pentru ICanSeeAll):

Uita-te mai sus si in plus e cam scump stiu de el ca imi place modelu.