| IonelVasile a întrebat:

Am o intrebare!

Daca am rată la Altex si inca nu am terminat de platit aş putea sa imi mai cumpar alte produse tot in rata aia?

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Kyttynna a răspuns:

Teoretic ai putea. Dar te sfatuiesc sa stai departe de ratele facute in magazin cu buletinul si sa nu cumva sa retragi numerar de pe card. E hotie curata. Eu am lucrat pe cardurile euroline american express si din experienta miilor de clienti tepuiti si cu scandal pe cap (si pe buna dreptate) nu sunt explicate conditiile in contract si termeni total necunoscuti. Cauta sa achiti tot, lunar si cand termini sa ceri dovada de inchidere de cont, apoi sa fugi de asa ceva ca de dracu, ca la propriu esti in iad.
Sfatul meu e sa strangi tu lunar o suma de bani si sa iti achizitionezi cash produsul dorit.