| Gino_Giuseppe_1988 a întrebat:

Am o intrebare?
Daca stiu sa scriu in Microsoft World Document, exista vreo posibilitate de a scoate bani din asta?
As vrea sa fac bani si nu prea stiu cum, si m-am gandit la asta.
Scuzati categoria, nu stiam ce categorie sa pun.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Exista uneori cate o oferta de a transcrie inregistrari audio. Dar sunt putine si prost platite (100 de lei la 10 ore de inregistrare, care se transcriu in 20-25 de ore). Ce e mai rau este ca e foarte greu sa gasesti astfel de joburi, fiind foarte putine

1 răspuns:
| danutzu96 a răspuns:

Nu prea gasesti ceva bun. Nici daca stii tot office-ul nu prea gasesti chestii bine platite.