| anonim_4396 a întrebat:

Mai exista categoria comics? Eu nu o mai vad! Scz de categorie nu stiu la ce categorie sa bag aceasta intrebare...

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Categoria "Comics" a devenit "Benzi desenate" ca sa se evite confuziile, ieri am observat si eu...

| MrAngelus a răspuns:

Se numeste acum "Benzi desenate" deoarece incultii cred ca "Comics" reprezinta comedia sau chestiile amuzante.

| Maysa a răspuns:

Se pare că i s-a schimbat denumirea în "Benze desenate"; "Benzi desenate" este traducerea cuvântului "Comics".