| paralela45 a întrebat:

Am o intrebare: Stiti vreo firma din Pitesti care angajeaza elevi pe timp de vara? Eu am 16 ani acum, si as vrea un job de genul impartit pliante sau facut sondaje, orice! Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| Diana254 a răspuns:

Daca esti fata sau chiar baiat te sfatuiesc sa devii reprezentant Lady's! Discountul ajunge si la 42%, transportul este gratuit in 2 zile si valoarea minima a comenzii este de 10 lei.In plus poti castiga bani si din programul de afiliere aducand chiar tu oameni in sistem.Crezi ca esti interesat/a? O zi frumoasa! happy