| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema serioasa. Sunt pe clasa a 10-a si sunt la profesionala si primesc bursa profesioanala 200 de lei pe luna si astazi am fost sa imi scot banii si cand am vrut sa scot cardul din bancomat nu am putut si cardul s-a blocat in bancomat. Am incercat sa apas butonul cancel dar nu mi-a scos cardul. Am primit o chitanta care imi spune ca nu am reusit sa scot banii. Cei de la baca mi-au spus sa ma duc maine. Aveti idee ce ce va intampla?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Posibil sa fie expirat cardul, iti vor da altul, ori s-a stricat defectul, si maine il repara.ai noroc.pe al meu scuipa imediat afara, si se uita si urat la mine. daca nu am nimic pe el.

6 răspunsuri:
| XRoyaL a răspuns:

Scuzati-mi greselile gramaticale. M-am grabit.

| XRoyaL a răspuns (pentru anonim_4396):

Sigur nu este expirat cardul. Pur si simplu nu am reusit sa il scot din bancomat ca aveam mainile transpirate si s-a blocat in bancomat cu tot cu bani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru XRoyaL):

Il vei capata inapoi fii pe pace.

| XRoyaL a răspuns (pentru anonim_4396):

Da dar banii o sa mi deie? Am dovada chitanta care mi-a dat-o ca am vrut sa scot acei bani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru XRoyaL):

Pai scrie ca ti-a eliberat suma ceruta? daca nu, o sa tii dea din banca. daca nu, banca va rezolva problema dupa filmul facut fiindca atm-urile filmeaza totul.

| XRoyaL a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok mersi mult. M-am mai linistit. Doamne ajuta!