| Adryannn a întrebat:

Salut, am un card pe care trebuie sa imi bage banii de la abonamentul de transport si aseara cand am incercat sa vad daca mi sau bagat bani pe card mi sa indoit cardul si s-a blocat in bancomat... dar am reusit sa il scot si acum nu stiu cum sa il indrept... Dati-mi o idee cum sa indrept cardul (mi-e frica sa nu mi se blocheze data viitoare si sa nu il mai pot scoate)

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Odata ce s-a indoit cardul trebuie schimbat pentru ca nu mai e bun. Pregateste banii si intra in banca sa faci alt card, asa cu carticica unde apar miscarile din contul tau scoti bani (tii da angajatul in mana).

| Adryannn explică (pentru mgtow):

Cardul este bun mi-l citeste bancomatul...dar mi-e frica sa nu mi se blocheze in bancomat.