| LoveIsLove4Ever a întrebat:

.. Am o întrebare foarte importantă. Am nevoie de chitanta ca am scos alocatia pe luna asta Pentru bursa socială. Si problema este ca eu am scos de la bancomat fără chitanță din cauza comisionului care mi-l ia pentru faptul ca îmi da un bon. Cum pot scoate alta chitanță / bon? Este urgent sa aflu

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este nevoie neaparat de chitanta de la bancomat, poti cere de la ghiseul bancii un extras al contului de card.

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Încearcă sa vorbești cu cineva de la banca de unde retragi banii. Poate îți pot da ei ceva.