| Afganistanu_9917 a întrebat:

Am si eu niste intrebari de pus in legatura cu Telefonu Samsung Galaxy S2 (i9100). Vreau sa imi raspunda cineva care detine acest telefon.

1.Este resistent la socuri/cazaturi?

2.Am auzit ca daca il folosesti mai mult de 2 ore se incalzeste asa e?

3.Se aude bine cand vb cu cineva la telefon ca am auzit ca nu se aude prea bine.

4.Se aude tare cand ascultati muzica? Sau se aude macar mai tare ca un nokia 6300?

5. Ce ati alege Samsung galaxy s2 sau Iphone 4s?

6.Cand suna il auziti in tranvai/metrou/strada?

7.Sunteti multumit de el?

Sper sa nu veniti cu raspunsuri gen : uita-te pe youtube sau cauta pe google. Vreau raspunsurile unuia care detin (are) acest telefon.

2 răspunsuri:
| Sup3rMan a răspuns:

Castiga bani de acasa
Esti platit pentru fiecare vizitator adus
Bonus 300 puncte promo
http://originals.ro/31652bani

| LucaTheodor a răspuns:

Buna!
1. Da (socuri mai mici, adica daca iti cade din buzunar pe strada fara husa nu se strica, poate doar display-ul sau carcasa, dar daca iti cade de la etajul 5 pe beton, bye-bye telefon).
2. Ai dreptate, dar nu se incalzeste puternic si nu se strica.
3. Se aude bine cand vorbesti cu o persoana daca este la maxim sunetul fara difuzor.
4. Se aude destul de tare, dar acum doar nu vrei sa se auda la 1 km.
5. Samsung S2
6. Da, doar daca nu e galagie puternica produsa de alti calatori.
7. Da.