| Afganistanu_9917 a întrebat:

Am si eu niste intrebari de pus in legatura cu Telefonu Samsung Galaxy S2 (i9100). Vreau sa imi raspunda cineva care detine acest telefon.

1.Este resistent la socuri/cazaturi?
2.Am auzit ca daca il folosesti mai mult de 2 ore se incalzeste asa e?
3.Se aude bine cand vb cu cineva la telefon ca am auzit ca nu se aude prea bine.
4.Se aude tare cand ascultati muzica? Sau se aude macar mai tare ca un nokia 6300?
5. Ce ati alege Samsung galaxy s2 sau Iphone 4s?
6.Cand suna il auziti in tranvai/metrou/strada?
7.De cand il aveti sa zgariat ecranul cand lati baga in buzunar si la-ti scos?
8.Sunteti multumit de el?
Sper sa nu veniti cu raspunsuri gen : uita-te pe youtube sau cauta pe google. Vreau raspunsurile unuia care detin (are) acest telefon.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Steve_Stefan_1993 a răspuns:

1. Da. Am incercat ( rolling on the floor ) dar nu are absolut nici o zgarietura.
2. Este normal deoarece procesorul solicita bateria.
3. Nu este adevarat. Se aude excelent.
4. Da se aude tare dar eu sincer prefer sa ascult muzica la casti ca sa nu stric difuzoarele.
5. Clar GT-I9100. (GALAXY S2)
6. Daca il ai la maxim volumul, da.
7. Nu deoarece sticla este Gorrilla Glass
8. Dar cum sa nu? N-are niciun lag, toate applicatiile merg perfect pe el chiar si cand este pe economisire energie.

PS: Sper ca ti-am fost de ajutor.winking

| Cristi2665 a răspuns:

1.este rezistent
2.da se incalzeste daca il utilizezi mult, adica daca nu-l lasi sa respire
3.ba da se aude foarte bine
4.se aude chiar ok la muzica
5.samsung galaxy s2
6.se aude super tare ca volum n-ai cum sa nu-l auzi
7.cumparati o folie de ecran asa stii ca nu se va zgaria garantat
8.da sunt super multumit

| madalin10 a răspuns:

Nu este rezistent la cazaturi in mod special.Am si eu s2 si a primit o lovitura pe covor in casa cu 2 saptmani in urma si nu stiam de ce merge ciudat telefonul.mi e incarca singur la baterie, era supraincarcata bateria, imi aparea de vreo 4-5 in 10 secunde voicetalk, nu mi se incarca cum trebuie, nu se conecta la cablu de date.si l-am dus la un SERVICE GSM si am zis sa se faca un update la soft ca am crezut ca e din cauza aia si cei de acolo au zis ca 70% nu e de la soft ca e de la locul unde se baga usb, incarcator.si chiar de acolo a fost.mi-a schimbat mufa acolo sub telefon unde bag incarcatoru si usb si acum merge telefonul perfect.mi-a zis sa am grija de el mai ales la UMEZEALA sau LOVITURI ca sunt foarte sensibile.

Deci ai grija la LOVITURI si la UMEZEALA adica sa nu umbli pe el imediat ce ai iesit de la rece si ai intrat in casa sau sa nu il ti in baie daca faci dus de la aburi se poate strica acolo jos.sa il ti cateva secunde sau 2 minute asa normal in buzunar daca ai intrat in casa de afara, mai ales acum pe timp de iarna ca se poate face umezeala de la cald la frig tot asa si se strica.Am zis aceasta poveste in propria experienta.happysa stii.