| AdiAditza0 a întrebat:

am si eu o idee, de o afacere, sa cumpar 3 dedicate si sa-mi fac firma de hosting, dar nu stiu daca merita, eu o pot tine asa 6 luni fara profit, dar pana in 6 luni voi face profit sa tin dedicatele si sa platesc angajati 5 angajati care sunt la suport 24/7, sau daca aveti alte idei tot asa in mediul online va rog sa-mi lasati mai joc, multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Crezi tu ca poti concura cu firmele de hosting care exista deja? happy Si asta doar cu doua servere dedicate... succes, chiar ai nevoie.

| Ady00000 a răspuns:

laughing) e bine ca ai initiativa