| vegeta a întrebat:

Am si eu o intrebare care zic eu ca este putin cam grea dar totusi in Romania sunt multi oameni destepti si zic eu ca m-ati putea ajuta foarte mult! Si intrebarea mea este ca as vrea sa imi fac si eu o afacere cu bani putini si ideea este ca, ce fel de afacere imi propuneti sa imi fac pentru ca eu unul nu doresc sa castig milioane ci decat strictul necesar si 30, 40 de lei pe zi daca ii iau tot e ceva miar comveni, ideea este ca locuiesc si la tara la 30 km departare de oras si am o gradina generoasa in care as putea planta ceva dar nu stiu ce? Eu ma gandesc la ceva ce se poate vinde scump dar ce anume? Acuma asta a fost o idee dar daca avetii voi alte ideii v-as ruga sa mi le spuneti orice idee in plus mar ajuta....si sa nu mai zic ca acum este toamna si problema cu gradina s-ar putea produce in primavara anului viitor dar daca stiti voi ceva ce as putea planta chiar si acum in toamna ar fi ideal dau funda celui mai bun raspuns! happy

1 răspuns:
| Lothar a răspuns:

Legat de agricultura, cei mai multi bani se iau pe flori : zambile, crizanteme
Investesti ceva in ele dar iesi cu cel mai mare profit