Întrebare recomandată | fydo a întrebat:

Buna seara, ce pot planta in gradina mea in aceasta primavara? multumesc.

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Daca ai spatiu suficient, poti pune tot ce doresti.
Salata/ridici/patrunjel/arpagic/spanac/apoi in aprilie poti cumpara rasaduri de rosii/ardei/vinete/ mai poti pune fasole.
Vointa sa ai, putere de munca si apa sa poti uda.
Spor la treabahappy

| CasaSiDesign a răspuns:

Aici gasiti ce serie de legume puteti planta in gradina dvs. http://www.casasidesign.ro/ce-legume-sa-cultivam-in-gradina.html

| smart01 a răspuns:

Buna fydo,

Nu ne-ai spus daca preferi florile, sau esti un mare amator / amatoare de legume proaspete.

Mie imi plac mult mixurile de flori, apreciez mult straturile care sunt si aratoase si aromate. In ziua de azi e destul de simplu sa procuri seminte, le gasesti la orice magazin agricol, sau pe internet.

http://www.verdon.ro/agricultura/seminte/seminte-flori/

| Xboyhb a răspuns:

Seminte canabis, gasesti seminte pe net si ghid cum sa ai grija de propria planta, si dupa primul fum o sa ramai fidel

| cosmintudor9777 a răspuns:

Marijuana. kanabis laughing tot ce vrei

| AndreiBossCss37 a răspuns:

Legume de tot felul?