| Kindal38 a întrebat:

Salut TPU! Am transferat niste bani din soldul meu paypal pe un cont bancar si spune ca data estimata de a intra banii este de 20 mai. Astazi e 21 mai si tot asa spune. Va trebui sa intre, este un delay ceva sau este o problema?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Răbdare stimabile, că și comandantul Galaxiei a avur nevoie de 7 zile ( sau 5 biliarde de ani). Dacă a zis peipal că vin, vin.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dureaza 3-5 business days, fiindca este considerat transfer bancar international.
Iti arata ca se proceseaza probabil acel transfer

| svenhassel13 a răspuns:

Ai răbdare ca i primești