| MelindaVictoria a întrebat:

Am un cont deschis la Banca Transilvania pentru alocatie si acum am vazut ca a aparut aplicatia pentru mobil. As vrea sa stiu daca este gratiuta sa o descarc sau daca imi ia bani din cont pentru ea. Intelesesm ceva de lei pe luna dar nu mai stiu daca era vorba de aplicatie sau de altceva. Multumesc!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Internet Banking pe telefon 4 Lei. Pe PC 1 Leu. Ti-l baga gratuit o luna (cred) si apoi trebuie sa ceri sa-l stearga daca nu vrei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Platesti un comision ca sa ai acces la internet banking