| anonim_4396 a întrebat:

am un cont paypal si am 20 euro si mi-am facut card da nu imi da voie sa transfer bani imi spune sa fol alt card intrebare mea e pot sa transfer banii dupa paypal pe card chiar daca nu l-am folosit si nu am nici un ban pe el

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Desigur, cu conditia sa fie confirmat, deci iti trebuie minim 1.5 EUR pe card pentru a se face operatia asta (ti-i scoate de pe card si ii baga in PayPal, dupa aia poti sa ii iei inapoi).