| Ciumpi35 a întrebat:

Pun aceasta intrebare la categoria adolescenti pentru ca sper sa primesc un raspuns cat mai rapid. Deci, fara deci.Am un card la banca transilvania, bun. Mi-am facut un cont de paypal si am atasat cardul meu la cont. La PayPal balance imi apar 0 euro desi eu am bani pe el. Acolo imi arata doar banii primiti? Pot face cumparaturi cu paypal-ul, desi acolo imi arata 0 euro chiar daca eu am bani pe card.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Poti face cumparaturi cu PayPal-ul daca ai verificar cardul cu PayPal. Banii se vor retrage din contul tau bancar insa la care se adauga diferite comisioane. In fine Acum poti seta limita zilnica de tranzactii in (RON, EUr..depinde in ce valuta ai tu contul din banca). Si conversia dintr-o moneda in alta se face automat.