| MotoKatâr a întrebat:

Am un laptop cumpărat de nou acum câțiva ani și as dori sa-l vând. Este de la Fujitsu Computer Siemens.Este ca și nou nu are lovituri sau mai știu eu ce. Ca și detalii despre el are 1 GB Ram, procesor Intel Celeron de 2.00 GHz. Nu e cine știe ce la piese. As avea nevoie de niște sfaturi cu cat sa-l vând.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cu garantie 12 luni face sub 300 lei: https://www.it-sh.ro/......hz1gb60gb/
Al tau fara garantie, eu, n-as da mai mult de 200, 225 lei.

| darrio2007 a răspuns:

Daca il dai cu 300 de lei sa fii multumit.

| Alexul99 a răspuns:

Mai mult de 400-500 de lei nu iti iei pe el, tinand cont de componentele depasite. Oricum, ai sa gasesti destul de greu cumparator, fiindca oricine se pricepe cat de cat o sa stie ca nu prea ai ce face cu el, doar filme si Facebook. Cam atat.