| mikilooooooooo a întrebat:

am un proiect prima data va explic in ce consta iar apoi pun intrbarea. Este vorba despre calendare, fluturase si altele ce consta de publicitate & tipografie, problema mea este ca nu stiu cum sa iau legatura cu o firma de publicitate/tipografie pentru a scoate la vanzare produsele sau pentru a lucra la o firma de genul. Mentionez ca am mai lucrat in domeniu dar online, si real-life pentru o firma de paza * m-am ocupat de logo, vestimentatia angajatilor *. Astept raspunsuri care sa ma ajute, un numar de telefon, un site, ceva contact sau cum sa actionez. tks

2 răspunsuri:
| smart01 a răspuns:

Poate ai putea sa dai mai multe detalii. Ai experienta in design? happy

| mikilooooooooo explică:

Da, de cativa ani lucrez in domeniu si vreau sa promovez.